Obecní úřad DOLNÍ TOŠANOVICE
Dolní Tošanovice č. 121
739 53 Hnojník
tel: 558 696 215 nebo 734 315 813
email: urad@dolnitosanovice.cz


informace pro turisty
zpět

Fotosoutěž


17.01.2012 11:16 

 

TZ_Fotosoutěž „BESKYDY …skoro BESCHYBY“ bude pokračovat i v roce 2012!

V minulém roce odstartovala na webových stránkách Beskydského informačního centra Frýdek-Místek www.beskydy.com pro všechny milovníky fotografování a výletů do Beskyd a Frýdku-Místku fotosoutěž pod názvem „BESKYDY ...skoro BESCHYBY".

Za rok 2011 bylo celkem do systému nahráno 917 fotografií. Pro velký zájem se rozhodlo Beskydské informační centrum ve fotosoutěži pokračovat i v roce 2012. V současné době je vyhlášena opět zimní část, proto vyfoťte třeba svou rodinu na lyžích, saních, na horách, nahrajte ty nejzdařilejší fotografie na webové stránky www.beskydy.com a vyhrajte hodnotné ceny! Dále můžete fotit roční období, volný čas, kulturní a sportovní akce či přírodu. Cílem je získat fotografie nejvhodnější pro prezentaci Beskyd a Frýdku-Místku v nově vydávaných propagačních materiálech.

Zapojení do soutěže je velice jednoduché. Stačí navštívit webové stránky www.beskydy.com, příp. http://fotosoutez.beskydy-info.cz, vyplnit jednoduchý registrační formulář, nahrát vaše fotografie a čekat, zda právě ta vaše fotografie bude vyhodnocena jako nejlepší! Tak jako v předešlém roce i letos, budou fotografie vyhodnocovány čtvrtletně, vždy za dané období (jaro, léto, podzim, zima).

Neváhejte a zapojte se i Vy, třeba zrovna vaši fotografii vybere porota jako tu nejhezčí!

Text: Lucie Talavašková

 Foto: www.beskydy.com